Home

Gumă de mestecat 945 Cel mai puţin beisbolas vilnius scurgere an Nou Toc

Pirmosios vyrų varžybos

Pirmą kartą istorijoje BK „Vilnius“ ekipa tapo Lietuvos vyrų beisbolo  čempionato lydere
Pirmą kartą istorijoje BK „Vilnius“ ekipa tapo Lietuvos vyrų beisbolo čempionato lydere

Lietuvos beisbolo čempionato rungtynės Utenos „Titanai“ – Vilniaus BK „ Vilnius“ | utenainfo.lt

Vilnius Cup beisbolo turnyras - Sportima

Interlygos beisbolo turnyre Vilniaus „BK Vilnius“ ekipa iškovojo penktą  pergalę iš eilės - DELFI Sportas
Interlygos beisbolo turnyre Vilniaus „BK Vilnius“ ekipa iškovojo penktą pergalę iš eilės - DELFI Sportas

Beisbolas Vilniuje – vaikai treniruojasi pievose ir svajoja apie JAV |  Sportas | 15min.lt
Beisbolas Vilniuje – vaikai treniruojasi pievose ir svajoja apie JAV | Sportas | 15min.lt

Lietuvos beisbolo asociacija - Antrasis sezono etapas jau čia. Susitinkame  rytoj Vilniuje, Jomanto parke!⚾️ | Facebook
Lietuvos beisbolo asociacija - Antrasis sezono etapas jau čia. Susitinkame rytoj Vilniuje, Jomanto parke!⚾️ | Facebook

Klubai
Klubai

beisbolas - Visuotinė lietuvių enciklopedija

Lietuvos beisbolo lygos bronzą iškovojo Vilniaus „Sporto vilkai“ - DELFI  Sportas
Lietuvos beisbolo lygos bronzą iškovojo Vilniaus „Sporto vilkai“ - DELFI Sportas

Lietuvos Beisbolo Asociacija. Rekvizitai.lt

2014-ųjų Interlygos turnyre – pirmasis BK „Vilnius“ beisbolininkų triumfas  | KaunoDiena.lt
2014-ųjų Interlygos turnyre – pirmasis BK „Vilnius“ beisbolininkų triumfas | KaunoDiena.lt

Lietuvos beisbolo žaidėjai gali švęsti pergalę – Vilniuje jiems atsirado  vietos | 15min.lt
Lietuvos beisbolo žaidėjai gali švęsti pergalę – Vilniuje jiems atsirado vietos | 15min.lt

Lietuvos beisbolo asociacija paskelbė metų geriausius | Sportas | 15min.lt

2021 m. Lietuvos jaunimo (U23) čempionato nugalėtojai - BK Vilnius

Rebirth of Lithuanian baseball – national team on the verge of top European  level and no pitch - LRT
Rebirth of Lithuanian baseball – national team on the verge of top European level and no pitch - LRT

Vilniaus sporto mokykla TAURAS 🏆️ Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės,  užsiemimai ir treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų  reitingai ir klientų atsiliepimai.
Vilniaus sporto mokykla TAURAS 🏆️ Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės, užsiemimai ir treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų reitingai ir klientų atsiliepimai.